קביעת תור
נטלי טסלנקו, קביעת תור

קצת עלי


נטלי טסלנקו, קצת עלי

שמי נטלי טסלנקו, מטפלת ברפואה משלימה זה מעל עשור. אני אחות מוסמכת בעלת תואר ראשון בסיעוד מאוניברסיטת חיפה ובוגרת ממכללת רידמן לרפואה משלימה, התמחות ברייקי, רפלקסולוגיה ועיסוי רפואי.

כסטודנטית לסיעוד, הבנתי שהרפואה הקונבנציונלית אינה מספיקה בכדי לשפר איכות חיים ולטפל באופן מהותי בחולי האנושי, ומכאן שאפתי לפתח יכולת אמיתית לעזור לאנשים. 

הפניה לרפואה האלטרנטיבית נבעה מהצורך המשמעותי שחשתי לטפל ולתמוך. הייתי זקוקה לכלים נוספים, וכיום לאחר שנים של נסיון, רכשתי אותם ואת היכולת לשלבם ביעילות בטיפול. 

השילוב בין רפואה קונבנציונלית ואלטרנטיבית הוא שילוב מתבקש ומהווה קידום בריאות ואיכות חיים. טיפול שכזה הינו בעל משמעות עמוקה ותוצאותיו יעילות במספר רבדים המרכיבים את האדם: גוף, נפש, תודעה, רוח ואנרגיה. באמצעות השילוב בין הטיפולים, יכול האדם לקדם את בריאותו, את חוסנו, לשפר את אורח חייו וליהנות מחיים רגועים ומאוזנים. 

קידום בריאות הוא אמצעי ליצירת שינוי כוללני בהתנהגות הבריאות האנושית, והוא מתאפשר כאשר האדם מודע לעצמו ופועל לשיפור בריאותו ורווחתו.
יתרון הגישה בה אני מטפלת טמון בשילוב ייחודי של ידע קונבנציונלי (הכולל אנטומיה, פיזיולוגיה, פתופיזיולוגיה, טיפול קונבנציונלי ועוד) לבין ידע אלטרנטיבי (חיבור בין גוף פיזי לנפש, לרוח, לתודעה ולאנרגיה) ומאפשר טיפול מאוזן הן בגוף והן בנפש. בעיות פיזיות רבות מקורן בחוסר איזון בנפש, מכאן שיש להבין את האטיולוגיה הנפשית, ולטפל בה. כמו כן, הוכח כי גישה זו משפרת פרוגנוזה במחלות רבות נפשיות ופיזיות כאחד. 
הטיפולים שאני מבצעת מורכבים ממספר שיטות שונות, המשלבות רפלסקולוגיה, עיסוי רפואי ורייקי. טיפולים אלה נותנים מענה הוליסטי לרבדים השונים של מטופל, תוך ליווי מתמיד בתהליך הריפוי, קידום בריאותו ושיפור איכות חייו.