קביעת תור
נטלי טסלנקו, קביעת תור
  • נטלי טסלנקו, אחות מוסמכת B.A בסיעוד
  • נטלי טסלנקו, אחות מוסמכת B.A בסיעוד
  • נטלי טסלנקו, אחות מוסמכת B.A בסיעוד
  • נטלי טסלנקו, אחות מוסמכת B.A בסיעוד

השילוב בין רפואה קונבנציונלית ואלטרנטיבית

השילוב בין רפואה קונבנציונלית ואלטרנטיבית הוא שילוב מתבקש ומהווה קידום בריאות ואיכות חיים. טיפול שכזה הינו בעל משמעות עמוקה ותוצאותיו יעילות במספר רבדים המרכיבים את האדם: גוף, נפש, תודעה, רוח ואנרגיה. באמצעות השילוב בין הטיפולים, יכול האדם לקדם את בריאותו, את חוסנו, לשפר את אורח חייו וליהנות מחיים רגועים ומאוזנים. 
קידום בריאות הוא אמצעי ליצירת שינוי כוללני בהתנהגות הבריאות האנושית, והוא מתאפשר כאשר האדם מודע לעצמו ופועל לשיפור בריאותו ורווחתו.
יתרון הגישה בה אני מטפלת טמון בשילוב ייחודי של ידע קונבנציונלי (הכולל אנטומיה, פיזיולוגיה, פתופיזיולוגיה, טיפול קונבנציונלי ועוד) לבין ידע אלטרנטיבי (חיבור בין גוף פיזי לנפש, לרוח, לתודעה ולאנרגיה) ומאפשר טיפול מאוזן הן בגוף והן בנפש. בעיות פיזיות רבות מקורן בחוסר איזון בנפש, מכאן שיש להבין את האטיולוגיה הנפשית, ולטפל בה. כמו כן, הוכח כי גישה זו משפרת פרוגנוזה במחלות רבות נפשיות ופיזיות כאחד.
נטלי טסלנקו
נטלי טסלנקו

נעים מאד, נטלי

שמי נטלי טסלנקו, מטפלת ברפואה משלימה זה מעל עשור. אני אחות מוסמכת בעלת תואר ראשון בסיעוד מאוניברסיטת חיפה ובוגרת ממכללת רידמן לרפואה משלימה, התמחות ברייקי, רפלקסולוגיה ועיסוי רפואי.
כסטודנטית לסיעוד, הבנתי שהרפואה הקונבנציונלית אינה מספיקה בכדי לשפר איכות חיים ולטפל באופן מהותי בחולי האנושי, ומכאן שאפתי לפתח יכולת אמיתית לעזור לאנשים. 
הפניה לרפואה האלטרנטיבית נבעה מהצורך המשמעותי שחשתי לטפל ולתמוך. הייתי זקוקה לכלים נוספים, וכיום לאחר שנים של נסיון, רכשתי אותם ואת היכולת לשלבם ביעילות בטיפול. 
נטלי טסלנקו